Pripoj sa k nám
Túžime byť poslami nádeje, prinášať dobrú správu svetu okolo nás, ale niekedy si nie sme úplne istí ako na to.
Srdce evanjelizácie
Boh je láska - hovoríme to stále dookola, ale ako sa to prejavuje v našom každodennom živote vzhľadom na evanjelizáciu? Miluješ ľudí naokolo? Máš zlomené srdce pre tých, ktorí osobne nepoznajú Ježiša? Tento rok sa pozrieme na to, ako nám Kristova láska dáva presvedčenie, súcit a istotu získavať stratených ľudí okolo nás.
Prekážky v evanjelizácii
Keď hovoríme o evanjelizácii, mnohí z nás sa stretávajú s prekážkami, ktoré si ani neuvedomujeme. Kedy je v poriadku začať duchovný rozhovor, alebo ako predložiť evanjeliom ľuďom výzvu? Možno ostaneme zaseknutí v tom, že nevieme, kedy je ten správny čas vstúpiť do takýchto osobných vecí. Ježiš nám ukazuje, ako môžeme prekročiť cez štyri konkrétne prekážky a podeliť sa o dobrú správu s každým, koho stretneme, bez ohľadu na to, kde v živote sa nachádzame.
Tréning evanjelizácie
Túžime byť poslami nádeje, prinášať dobrú správu svetu okolo nás, ale niekedy si nie sme úplne istí ako na to. Často si nenájdeme priestor na skúšanie alebo sa príliš trápime tým, že budeme odmietnutí. Všetky tieto veci môžu viesť k tomu, že v našom živote nebude vôbec žiadna evanjelizácia. V tomto bloku chceme objavovať, čo to znamená deliť sa o dobrú správu s ľuďmi okolo nás, a ako to robiť v komunite ako časť Božieho Kráľovstva.
How to Get Involved Internationally
The Josiah Venture Youth Ministry Recharge Vol. II
This online event was created as a response to the impact that the COVID-19 pandemic has had on youth ministries in Central and Eastern Europe. Our aim is to encourage and equip young youth ministry leaders to continue to walk alongside young people in fulfilling the Great Commission, even during these challenging times.

Last year, 1,000 youth leaders gathered in 67 locations across 16 countries to be "recharged.” Building on the impact of last year's event, we are expecting to serve many more young leaders this year.

Thank you for your genuine interest! There are three ways you can get involved:
Follow Josiah Venture on Instagram! We will be sharing updates and reposting stories from the events happening in all 16 countries. Just click on the button above. You can also follow the hashtag: #ymrecharge
Pray with us for this event. Pray for renewed vision in the lives of youth workers across Central and Eastern Europe. Pray that God would move in powerful ways and use this event for his glory. Click on the button above to view live prayer requests using our interactive online "Prayer Room" site or mobile app.
If you have any questions about this event, please click on the button above and contact us by email at: recharge@josiahventure.com