Pievienojies mums
Mēs alkstam būt cerības nesēji, tie, kas nes Labo Vēsti pasaulē, bet dažkārt neesam pārliecināti, kā to darīt.
Būtība
Evanģelizācijas būtība
Dievs ir mīlestība. To apgalvojam katru reizi, bet kā tā iekļaujas mūsu ikdienā attiecībā uz evaņģelizāciju? Vai mīli apkārtējos? Vai tava sirds jūt par tiem, kuri personīgi nepazīst Jēzu? Šogad mēs aplūkojam, kā Kristus mīlestība sniedz mums pārliecību, līdzjūtību un uzticību, lai mēs dotos uzrunāt pazudušos.
Šķēršļi
Evaņģelizācijas šķēršļi
Evaņģelizācijā daudzi no mums sastopas ar šķēršļiem, kurus pat neapzināmies. Kad ir īstais laiks reliģiska rakstura sarunai vai, kā aicināt cilvēkus uzklausīt evaņģēlija vēsti? Iespējams, ka esam “ieciklējušies” uz pareizo laiku, kad ir piemēroti runāt par ko tik personisku. Jēzus parāda mums, kā varam pārvarēt četrus konkrētus šķēršļus un dalīties ar Labo Vēsti ar ikvienu sastapto cilvēku neatkarīgi no tā, kur atrodamies savā dzīves ceļā.
Prakse
Evaņģelizācijas prakse
Mēs alkstam būt cerības nesēji, tie, kas nes Labo Vēsti pasaulē, bet dažkārt neesam pārliecināti, kā to darīt. Bieži mums trūkst prakses vai ļoti baidāmies saņemt noraidījumu. Viss iepriekš minētais var veicināt evaņģelizācijas trūkumu mūsu dzīvēs. Šajā uzrunā vēlamies apskatīt, ko nozīmē dalīties ar Labo Vēsti un kā to darīt kopienā kā daļai no Dieva Valstības.
How to Get Involved Internationally
The Josiah Venture Youth Ministry Recharge Vol. II
This online event was created as a response to the impact that the COVID-19 pandemic has had on youth ministries in Central and Eastern Europe. Our aim is to encourage and equip young youth ministry leaders to continue to walk alongside young people in fulfilling the Great Commission, even during these challenging times.

Last year, 1,000 youth leaders gathered in 67 locations across 16 countries to be "recharged.” Building on the impact of last year's event, we are expecting to serve many more young leaders this year.

Thank you for your genuine interest! There are three ways you can get involved:
Follow Josiah Venture on Instagram! We will be sharing updates and reposting stories from the events happening in all 16 countries. Just click on the button above. You can also follow the hashtag: #ymrecharge
Pray with us for this event. Pray for renewed vision in the lives of youth workers across Central and Eastern Europe. Pray that God would move in powerful ways and use this event for his glory. Click on the button above to view live prayer requests using our interactive online "Prayer Room" site or mobile app.
If you have any questions about this event, please click on the button above and contact us by email at: recharge@josiahventure.com