Přidej se k nám v říjnu a listopadu
Toužíme být posli naděje, přinášet dobrou zprávu světu okolo nás, ale někdy si nejsme úplně jistí, jak na to.
Srdce evangelizace
Bůh je láska a my to říkáme neustále, ale jak se to promítá do našeho každodenního života, pokud jde o evangelizaci? Milujete lidi kolem sebe? Je vaše srdce zlomené pro ty, kteří Ježíše osobně neznají? Letos se podíváme na to, jak nám Kristova láska dodává přesvědčení, soucit a sebedůvěru, abychom mohli oslovit ztracené lidi kolem nás.
Bariéry evangelizace
Když mluvíme o evangelizaci, mnozí narážíme na překážky, které si ani neuvědomujeme. Kdy je v pořádku vést duchovní rozhovory nebo jak vyzvat lidi evangeliem? Možná se zasekneme na tom, kdy je ten správný čas vstoupit do těchto osobních věcí. Ježíš nám ukazuje, jak můžeme překročit čtyři konkrétní bariéry a sdílet dobrou zprávu s každým člověkem, kterého potkáme, bez ohledu na to, kde se v životě nacházíme.
Praxe evangelizace
Toužíme být posly naděje, přinášet světu kolem nás dobrou zprávu, ale někdy si nejsme jisti, jak na to. Často nenacházíme prostor pro praxi nebo se příliš obáváme, že budeme odmítnuti. Všechny tyto věci mohou vést k tomu, že v našem životě není žádná evangelizace. V této části chceme prozkoumat, co to znamená sdílet dobrou zprávu s lidmi kolem nás a jak to dělat ve společenství jako součást Božího království.
How to Get Involved Internationally
The Josiah Venture Youth Ministry Recharge Vol. II
This online event was created as a response to the impact that the COVID-19 pandemic has had on youth ministries in Central and Eastern Europe. Our aim is to encourage and equip young youth ministry leaders to continue to walk alongside young people in fulfilling the Great Commission, even during these challenging times.

Last year, 1,000 youth leaders gathered in 67 locations across 16 countries to be "recharged.” Building on the impact of last year's event, we are expecting to serve many more young leaders this year.

Thank you for your genuine interest! There are three ways you can get involved:
Follow Josiah Venture on Instagram! We will be sharing updates and reposting stories from the events happening in all 16 countries. Just click on the button above. You can also follow the hashtag: #ymrecharge
Pray with us for this event. Pray for renewed vision in the lives of youth workers across Central and Eastern Europe. Pray that God would move in powerful ways and use this event for his glory. Click on the button above to view live prayer requests using our interactive online "Prayer Room" site or mobile app.
If you have any questions about this event, please click on the button above and contact us by email at: recharge@josiahventure.com